מחלקת יזמות נדל"ן

מה אנחנו עושים במחלקת יזמות נדל"ן?

מחלקת יזמות נדל"ן בשרביב אמונה על איתור פרויקטים פוטנציאלים. מדובר במכלול רחב של אפשרויות כמו למשל רכישת קרקעות מגופים פרטיים, השתתפות במכרזים שונים ולקיחת חלק בפרויקטים של התחדשות עירונית ועוד.

אני מאמין, מוניטין וניסיון

האני מאמין של מחלקת יזמות נדל"ן הוא פיתוח הארץ ויסודותיו לוקחים אותנו לעבר, לשנת 1956 שנת הקמתה של החברה. מייסד החברה, יוסף קליש (ז"ל), ראה לנגד עיניו את הצורך להרחיב ולפתח את שטחי מדינת ישראל ולהקים ישובים חדשים. בשנותיה המוקדמות ביצעה החברה עבודות יזמות ובנייה לפיתוח היישובים החדשים, אשר קמו בסיני לאחר מלחמת ששת הימים וכן הקימה את קווי המוביל הארצי. בנוסף, החברה יזמה וביצעה בנייה של בתים מעץ באופקים ובנתיבות במסגרת מתן פתרונות מהירים לגל העלייה הגדולשפקד את הארץ באותה העת.

בשנים האחרונות יזמה חברת שרביב את "גבעת אלונים", שכונה חדשה לגמרי בקרית אתא שעליה עמלה החברה במשך כ-30 שנה. הפרויקט כולו משקף את יכולות החברה כחברת יזמות ובנייה: החל ברכישת הקרקע, המשיך בהכשרתה לבנייה למגורים ועד אכלוס השכונה במאות ובאלפי דיירים חדשים.

בנוסף לפיתוח הארץ, ערך נוסף ומרכזי בחברה הוא שעסקים עושים בראש ובראשונה עם אנשים. ערך זה בא לידי ביטוי ביחסי האנוש של החברה עם קבלנים, ספקים, גופים שונים וכמובן עם הדיירים, אשר רוכשים את דירתם העתידית מחברת יזמות ובנייה עם גב חזק שבונה את ישראל כבר שבעה עשורים והיד עוד נטויה.

מחלקת יזמות נדל"ן
חברות בניה ויזמות

מתכנון ועד ביצוע

פרויקטים של יזמות נדל"ן הם תהליכים, אשר יכולים לקחת גם מספר שנים. השלב הראשון הוא גיבוש הרעיון ולעיתים לוקח זמן רב עד שהפרויקט קורם עור וגידים ועובר אל שלב ההיתכנות והביצוע, הבנייה בפועל. חברת בנייה שרביב אינה חוששת מפרויקטים מורכבים, דוגמת פרויקטים של התחדשות עירונית וביניהם פינוי בינוי ותמ"א 38, אשר מתכתבים באופן ישיר עם רצונה של החברה להמשיך ולפתח את מדינת ישראל לטובת הדורות הבאים ולייצר ערים מתחדשות, ראויות ובטוחות למגורים.

מבנה מחלקת יזמות נדל"ן

מחלקת יזמות נדל"ן מורכבת משורה של אנשי מקצוע בתחום היזמות והבנייה: מהנדסים בעלי אוריינטציה עסקית והנדסית ובעלי ניסיון של עשרות שנים. אנשי המקצוע של המחלקהמתמצאים הן בצד העסקי, עתירי ידע בתחום בחינת הכדאיות של הפרויקטים והאפשרות הריאלית להוציא אותם לפועל והן בצד הרגולטורי העוסק באיפיון הפרויקטים והטיפול בהם לכל אורך הפרויקט. לצורך כך אנשי המחלקה פועלים בשיתוף עם הרשויות המקומיות, כדי לאפשר את הביצוע של תב"ע חדשה או כל מהלך תכנוני רחב היקף להכשרת הפרויקט לבנייה. מחלקת יזמות נדל"ן אמונה בנוסף גם על ניהול צוותי התכנון במטרה להעביר את הפרויקט אל שלבי התכנון הסופיים והכנתו לביצוע עבור מחלקת הביצוע של החברה.
מהנדס ראשי
מהנדס לתכנון יזמי
מנהלי פרויקטים
מהנדסי ביצוע
מנהלי עבודה
עוזרי בטיחות
מתאמי שינויי דיירים – ראש צוות מחלקת בדק.

אנחנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לייעל את פונקציונליות האתר ולשפר את החוויה שלך.