אודותינו

שורשים חזקים

מכאן הכל מתחיל

שרביב היא חברת בנייה משפחתית, אשר נוסדה בחיפה בשנת 1956 על ידי מר יוסף קליש (ז"ל), ונמנית בין חברות הבנייה המובילות בישראל. לאורך השנים, מקפידה חברת שרביב לשמור בעקביות על ערכיה המרכזיים: אמינות, הקפדה ודייקנות ומקצועיות.

אודותינו

חזון, תכנון

ביצוע

בכל פרויקט שאנו יוזמים בשרביב, אנו עומדים על כך שנהיה פעילים ומעורבים בכל השלבים, החל משלב התכנון, דרך הביצוע ועד השיווק והמכירות, כולל מתן סיוע במשכנתאות ובמימון. שרביב מעמידה לרשות דייריה את כל העוצמה הפיננסית, המקצועיות והניסיון שצברה במהלך השנים כחברת בנייה ויזמות מובילה. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים שבכל יוזמה שהחברה מעורבת בה – אם בשלב הקמתה או בשלבים מאוחרים יותר – יש לכם "גב חזק".

"אז יש לנו ארץ, ויש לנו בית, ויש לנו עץ, ויש לנו כביש בארץ ישראל" (דתיה בן דור)

היציבות הכלכלית וכושר הביצוע שלנו כחברת בנייה, הם שאפשרו לנו לבצע פרויקטים מורכבים של בנייה ותשתיות, אשר הקנו לנו שם ומוניטין של אמינות, מקצועיות וניסיון.
שרביב קנתה לעצמה מקום של כבוד בין חברות בניה ויזמות מובילות בישראל בשלושים השנים האחרונות בזכות היותה שותפה בפרויקטים גדולים ומורכבים ברחבי הארץ: במודיעין, בתל אביב, באשדוד, בחיפה ובקריות. בנוסף לאלה, שרביב ביצעה עבודות הנדסיות מורכבות, הקימה מערכות תשתית ובנתה מבנים ציבוריים במקומות שונים.

אודותינו

"גב חזק"

בנדל"ן, כמו בחיים, כשיש מאחורייך אבא ואמא, אתה יכול לישון בשקט. משפחת הדיירים שלנו גדלה מיום ליום ומונה אלפי משפחות מרוצות שבחרו בשרביב, חברת בנייה ויזמות נדל"ן – בגלל המשפחתיות, בגלל האיתנות הפיננסית ובגלל המוניטין, הניסיון, האיכות וההקפדה הבלתי מתפשרת בכל שלב ולאורך כל הדרך.

אנחנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לייעל את פונקציונליות האתר ולשפר את החוויה שלך.