פרויקטים תשתיות

שדה התעופה נבטים

ביצוע של כל המשק התת-קרקעי והמערכות הצה"ליות הנוספות הדרושות להקמת שדה תעופה.

קו לחץ גבוה ותחנות שאיבה ים המלח- ערד

ביצוע קו לחץ גבוה של עד 150 אטמוספירות, צנרת ברזל בקוטר 400 מ"מ באורך של 50 ק"מ בהפרשי גובה של עד 800 מטרים. העבודה בוצעה בחלקה בים המלח. ביצוע של שלוש תחנות שאיבה, לרבות המיכון הנדרש. ביצוע דרכי גישה וכבישים בתנאים טופוגרפים קשים ביותר, מערד לים המלח ובתוך בריכות ים המלח.

תחנות שאיבה ומכוני טיהור

הקמת תחנות שאיבה ברמלה, לוד ונס ציונה. הקמת מכוני טיהור בחדרה ובצפת.

תשתיות צה"ליות

ביצוע תשתיות תת-קרקעיות מסובכות ומורכבות עבור משרד הביטחון ובעיקר, הר שגיא, הר עיבל, הר שידרית, הר חריף, ענתות ומוצבי צה"ל בגולן.

פרויקט הביוב הארצי

עבודות גדולות במסגרת פרויקט הביוב הארצי בכל חלקי הארץ.

מפעל הסדרת מי הדן

הסדרת והובלת מי הדן, ביצוע סכרים, הגנות, חציות ומעברים תת-קרקעיים והנחת צנרת לחץ ברז ואסבסט צמנט בקוטרים מ-600 מ"מ ועד 1,800 מ"מ ובאורך של 22 קילומטרים, לרבות עבודות מתחת למי תהום.

עבודות תשתית עבור רשויות מקומיות

עבודות תשתית של כל המשק התת-קרקעי לרבות מכוני טיהור, תחנות שאיבה, בין היתר עבור עיריית תל אביב יפו, עיריית נתניה, עיריית ראשון לציון, עיריית באר שבע, עיריית הוד השרון ועוד.

מכרז אזורי ספיר בנגב

ביצוע מלא של כל המשק התת-קרקעי לרבות מים, ניקוז, ביוב, תקשורת, חשמל ומתקן טיהור לשפכים עבור המנהל לבנייה כפרית של משרד הבינוי והשיכון.

תשתיות באזור התעשייה באר שבע – עמק שרה

ביצוע כל מערכות התשתית באזור התעשייה החדש של העיר, לרבות מערכת אספקת מים, ביוב וניקוז. ביצוע של כל הכבישים באזור.

תשתיות העיר ימית

ביצוע כל התשתיות והמערכות התת-קרקעיות של העיר ימית, לרבות תחנת שאיבה ומפעלי טיהור, קווי מים ראשיים, מאגרי מים וחיבור של הבתים לרשת המים. ביצוע רשת הביוב כולה, לרבות תחנות שאיבה, קווים ראשיים, מאספים וכדומה. ביצוע מערכות טלוויזיה בכבלים בשלמותן, ביצוע מערכות חשמל תת-קרקעיות בשלמותן, לרבות חיבור לבתים.

סכרים על הירדן והסדרת הנחל

הסדרת נחל הירדן והטייתו, ביצוע סכרים גרביטציונים, עבודות עפר ואבן וביצוע הגנות על גדות הנחל. ביצוע עבודות מכניות והנדסיות, בהתמודדות עם מי תהום בתכנון של חברת תה"ל.

אנחנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לייעל את פונקציונליות האתר ולשפר את החוויה שלך.