מחלקת הנדסה וביצוע

מה אנחנו עושים במחלקת הנדסה וביצוע?

המחלקה מטפלת בכלל הנושאים הנוגעים לתכנון ולביצוע הפרויקטים של החברה, מרגע בחינתו של פרויקט חדש ועד מסירת הדירות ללקוחות החברה. הטיפול כולל את ליווי הלקוחות לאורך שנות הבדק לשביעות רצונם.

אני מאמין, מוניטין וניסיון

חברת בנייה שרביב מאמינה כי עבודה טובה מתקבלת בראש ובראשונה על ידי אנשים טובים. לפיכך, החברה שמה דגש על בחירת ההון האנושי ועל התאמתו לאופי החברה ולערכיה. מחלקת ההנדסה מורכבת מעובדים בעלי איכויות מגוונות ושונות, אשר ביחד משלימים אחד את השני ותורמים לקבלת מוצר איכותי.

במחלקה יש מגוון עובדים. יש מנהלי עבודה ומהנדסים ותיקים עם ניסיון של עשרות שנים ויש גם צוות צעיר, אשר זוכה להכשרה וצומח אל תוך ערכי החברה והאיכות המקצועית הנדרשת.

מחלקת הנדסה וביצוע
שרביב מחלקת הנדסה

מתכנון ועד ביצוע

מחלקת ההנדסה מתחברת לפרויקט עוד בשלב המכרז. היא בוחנת את אפשרויות הביצוע ואת המוצר הסופי, שאפשר יהיה להפיק מהקרקע ומסייעת בבחינת הכדאיות של הפרויקט. לאחר רכישת הקרקע, המחלקה מאפיינת את הפרויקט ומבצעת את התכנון האופטימאלי למגרש ולסביבת המגורים, במטרה לספק לדיירים הפוטנציאליים מוצר איכותי. במידת הצורך, אין אנו נרתעים גם מביצוע עדכון לתב"ע הקיימת.

לאחר האפיון, המחלקה מגישה את התכנון לאישור הרשות המקומית ומטפלת בהוצאת ההיתר. עם קבלת היתר הבנייה (ואפילו לפניו, כדי להיות מוכנים לדקת קריאה), מחלקת הביצוע נכנסת לתמונה ומטפלת בתכנון הביצוע ובביצוע עצמו. ארבעת הדגשים העיקריים של מחלקת הביצוע הם: איכות, עמידה בלוחות זמנים, עמידה בתקציב וכמובן עמידה ביעדי הבטיחות.

מבנה מחלקת הנדסה וביצוע

מהנדס ראשי
מהנדס לתכנון יזמי
מנהלי פרויקטים
מהנדסי ביצוע
מנהלי עבודה
עוזרי בטיחות
מתאמים לשינויי דיירים
ראש צוות מחלקת בדק

אנחנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לייעל את פונקציונליות האתר ולשפר את החוויה שלך.