מחלקת שיווק ומכירות

מה אנחנו עושים מחלקת שיווק ומכירות?

המחלקה אמונה על כלל המאמצים השיווקיים בפרויקטים השונים, לרבות פרסום, דוברות, יחסי ציבור, שימור לקוחות, ניהול קהילה ומכירות.

אני מאמין, מוניטין וניסיון

חברת בנייה שרביב מאמינה כי הזרקור צריך להיות מופנה לפרויקטים עצמם, כאשר לכל אחד מהם אופי משלו, שפה משלו ודרך משלו. כל פרויקט מקבל אפיון ייחודי, תמהיל ייחודי ומרכז מכירות ייעודי שאנשי המכירות המקצועיים העובדים בו אחראיים אך ורק על אותו פרויקט.

הרוכש הוא במרכז מבחינתנו ולא בכדי מאות מדיירנו חזרו ורכשו מאיתנו במרוצת השנים דירות נוספות. אנו מאמינים שהשקעה בקהילה וברוכשים אינה חשובה פחות מההשקעה בנדל"ן עצמו. אנו משקיעים משאבים רבים בטיפוח הקהילות של הפרויקטים שלנו ובשמירה על קשר צמוד עם הציבור, שרוכש מאתנו את הדירות. מבחינתנו, כולנו משפחה אחת גדולה.

מחלקת שיווק ומכירות
מחלקת שיווק ומכירות בחברת שרביב

מתכנון ועד ביצוע

עוד בשלב המכרז אנו בוחנים את קהלי היעד, את הביקושים, את המתחרים ואת הסביבה. המיתוג והסיפור של הפרויקט הוא לא גימיק שיווקי מבחינתנו, אלא המהות של העבודה שלנו. אנחנו עוזרים לעצב ולכתוב את הסיפור של אלפי משפחות וזה מרגש בכל פעם מחדש.

במחלקת השיווק והמכירות, הדגש הוא על הבנת הצרכים של הרוכשים, על בניית אסטרטגיה וערוצי תקשורת ועל יצירת מערכת יחסים ארוכת טווח, שבתקווה תוביל לכך שהרוכש יצטרף לפרויקט.

מבנה מחלקת שיווק ומכירות

סמנכ"לית שיווק
מנהל שיווק ומכירות
אחראי תחום דיגיטל
דובר
מנהלות מכירה

אנחנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לייעל את פונקציונליות האתר ולשפר את החוויה שלך.