גבעת אלונים

פרויקט גבעת אלונים בקריית אתא

שכונת גבעת אלונים הינה קהילת המגורים הגדולה והמובילה באזור הקריות. חברת בנייה שרביב החלה בהקמתה לפני כעשור ובונה בה כ-1250 יחידות דיור. הגבעה ממוקמת מול גבעת טל וגבעת רם ונמצאת במיקום מרכזי ונגיש, סמוך לצומת סומך (כביש 6). גבעת אלונים הינה קהילת מגורים אטרקטיבית המשלבת איכות חיים עירונית באווירה כפרית רגועה. בשכונה מגדלים בני 18-19 קומות, בנייני Flex בני 10 קומות, בנייני בוטיק בני 6-7 קומות, ובתים צמודי קרקע. השלב הראשון של הפרויקט כבר הושלם ואוכלס, וכעת אנו נמצאים בעיצומו של שלב השני בו יבנו כ-550 יחידות נוספות.

התכנון המוקפד של גבעת אלונים מאפשר לשרביב להציע דירות למכירה בקריות תוך שילוב אידיאלי של ריאות ירוקות נרחבות עם צפיפות בנייה נמוכה מאוד ותוך התחשבות מקסימלית בסביבה הירוקה. השכונה תוכננה בצורה מדורגת כך שכל בניין לא מסתיר את הנוף לבניין שלפניו. הגבעה מציגה תפיסת מגורים חדשה המביאה עימה את החופש לבחור את סוג הבניין וסוג הבית שעליו תמיד חלמתם: דירות ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן ודירות פנטהאוז במגוון בניינים.

התחדשות עירונית

החזון

השכונה הוקמה מתוך  חזון של "לחיות כמו פעם בשכונה של המחר"- מתן מענה למשפחות שרוצות את השילוב המושלם של אווירה כפרית עם בנייה אורבנית, כל זאת לצד קהילה מלוכדת בשכונה שמוקפת בירוק. רצינו להציע חוויית מגורים לא מתפשרת, שמאפשרת לדייריה להיות מוקפים בטבע ובכל זאת קרובים לכל צירי התנועה המרכזיים ולאזורי מסחר מרכזיים. הדירות תוכננו בהקפדה מירבית על איכות חיים גבוהה ובמחשבה על המשפחות שיגורו בהן

הקהילה

שניים מהערכים המרכזיים של חברת שרביב הם המשפחתיות והקהילתיות. את הערכים הללו הביאה שרביב לתכנון וההקמה של השכונה, יחד עם התמחות יוצאת דופן בבניית מתחמי מגורים גדולים ומורכבים.. כל זאת, כדי להציע דירות למכירה בקריות שהן הרבה מעבר לנדל"ן, אלא כר פורה לפריחה של קהילה. בחזון של קברניטי החברה, עוד לפני התוכניות המורכבות, עמדו האנשים, המשפחות, שכנים שמכירים באמת וילדים שמשחקים יחד בגינה. היום אפשר לומר שהחזון הפך למציאות-הקהילה שנבנתה וממשיכה להתפתח בגבעת אלונים היא קהילה מגוונת, מחבקת ומכילה. חברת שרביב מאמצת את קהילת גבעת אלונים ולוקחת חלק במגוון של אירועים קהילתיים הן כיוזמת והן כמסבסדת.

מה קורה בקריית אתא?

אזור הקריות בכלל, וקריית אתא בפרט, עוברים תהליך מדהים של התחדשות, התרחבות והתפתחות. במקביל לפעילות של חברת שרביב, בקריית אתא מתרחשים פרויקטים של התחדשות עירונית שיבטיחו לתושבים את סביבת המגורים הטובה ביותר. חברת שרביב גאה ונרגשת להיות חלק מתהליך הפיתוח שהאזור עובר ולראות את החלום קורם עור וגידים.

ממשיכים לפתח ולבנות את ישראל

פרויקט גבעת אלונים הוא חלק מהמאמץ הכולל של חברת שרביב להיות שחקנית מרכזית ביישוב ופיתוח הארץ. שרביב היא חברה משפחתית שהוקמה ב-1956, וכיום היא מחברות הבנייה המובילות בישראל. לאורך השנים, שמרה שרביב בעקביות על ערכי אמינות, יכולת ביצוע, הקפדה מקצועית ויציבות פיננסית. שרביב יזמות נדל"ן יזמה והקימה אלפי יחידות דיור במגוון פרויקטים ברחבי כל הארץ ומביאה עמה לכל פרויקט את המוניטין וניסיון רב השנים כדי להבטיח לכל דייר איכות חיים מבית שרביב. לשרביב מומחיות בהקמת פרויקטים מורכבים ושכונות מגורים "מאפס".

מוזמנים לפנות אלינו לכל שאלה או ייעוץ. השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.

אנחנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לייעל את פונקציונליות האתר ולשפר את החוויה שלך.